Odsłon artykułów:
233942

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

W minioną sobotę 30 września na jeziorze Klukom w Choszcznie odbyła się Wojewódzka Olimpiada Młodzieży w kajakarstwie.

W zawodach brały udział kluby z województwa zachodniopomorskiego. Dzieci oraz młodzicy rywalizowali na dystansie 500 metrów. Zawodnicy WTS „Orzeł” Wałcz wywalczyli dwa medale. Podopieczni trenera Ireneusz Wasielewskiego startowali tylko dwa razy: Izabela Krzyżanowska w konkurencji K-1 500 m młodziczek zajęła 3, miejsce, natomiast srebrny medal w konkurencji K-1 młodzików na dystansie 500 m wywalczył Kajetan Różański.W WOM startowali również zawodnicy UKS Victoria Wałcz. Dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy medal to dorobek wychowanków Jolanty Stańczak oraz Grzegorza Skuzy. Złote medale zdobyły Marta Romek i Wiktoria Piasecka w konkurencji K-2 młodziczek oraz Wiktoria Romek w konkurencji K-1 dzieci. Srebrne medale zdobyły Julia Bejm i Nikola Martuszewska w konkurencji K-2 młodziczek, Julia Bejm w K-1 młodziczek i Marta Romek w K-1 młodziczek, natomiast brązowy medal w konkurencji K-2 młodziczek wywalczyły Urszula Dutkowska i Alicja Bejm.