Odsłon artykułów:
233955

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 11:00
Race #1, K-2 500m Młodziczek 2004 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

2 Martuszewska, Nikola Beim, Julia UKS VICTORIA WAŁCZ UKS VICTORIA WAŁCZ 02:23.15 1

1 Dudkowska, Ula Beim, Alicja UKS VICTORIA WAŁCZ UKS VICTORIA WAŁCZ 02:27.55 2

3 Gałędzka, Olga Rojek, Roksana KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 02:30.34 3

4 Banasiak, Michalina Madajczak, Oliwia UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 02:39.43 4

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 11:05
Race #2, K-1 500m Juniorek Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

6 Żuk, Laura KS ADMIRA GORZÓW 02:07.74 1

1 Wajs, Sandra AZS AWF KATOWICE 02:13.12 2

7 Przytarska, Patrycja MKS POLSTYR 02:15.40 3

2 Szczepaniak, Julia MKS POLSTYR 02:26.90 4

3 Ferdyn, Marzena UKS OLIMPIJCZYK   DNS

4 Sowa, Klaudia MKK ŁĄCZANY   DNS

5 Jarosz, Natalia WŁÓKNIARZ   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 11:10
Race #3, K-2 500m Juniorek mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

3 Durka, Klaudia Durka, Luiza KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 01:59.60 1

5 Lebioda, Patrycja Marciniak, Emilia UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 02:03.94 2

1 Polańska, Zuzanna Zdobych, Natalia KS WISKORD SZCZECIN KS WISKORD SZCZECIN 02:05.25 3

8 Januchowska, Alicja Paszkowska, Emilia WTS ORZEŁ WAŁCZ WTS ORZEŁ WAŁCZ 02:06.53 4

2 Boruta, Agata Błaszczyk, Agata GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 02:07.75 5

6 Szafrańska, Julia Grabowska, Alicja KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 02:16.65 6

4 Klein, Fabia Kricke, Inga WSV-NEUSTRELITZ WSV-NEUSTRELITZ 02:19.72 7

7 Lubińska, Martyna Wawrzon, Milena MKS POLSTYR MKS POLSTYR 02:21.16 8

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 11:15
Race #4, K-1 500m Młodziczek 2003 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

8 Stankiewicz, Klaudia KS ADMIRA GORZÓW 02:16.38 1

5 Gierłowska, Donata KS ADMIRA GORZÓW 02:19.64 2

3 Makulska, Wiktoria MKS POLSTYR 02:25.85 3

4 Krawczak, Michalina KS WISKORD SZCZECIN 02:31.52 4

9 Kammermeyer, Jetta WSV-NEUSTRELITZ 02:54.55 5

10 Mazur, Gabriela KS ADMIRA GORZÓW 02:58.27 6

6 Paszkiewicz, Sandra MOSW CHOSZCZNO 03:11.29 7

1 Warszawiak, Katarzyna MOSW CHOSZCZNO   SCR

2 Wiśniewska, Nikola KS ENERGETYK   SCR

7 Klein, Fabia WSV-NEUSTRELITZ   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 11:20
Race #5, K-1 200m Juniorów Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

8 Orlikowski, Paweł KS SOKÓŁ OSTRÓDA 00:36.69 1

7 Michalak, Damian KS NOWA SÓL 00:37.82 2

6 Kalikowski, Kamil MKS POLSTYR 00:40.63 3

1 Wolny, Paweł UKS OLIMPIJCZYK 00:41.62 4

4 Szewczak, Jakub MKS POLSTYR 00:42.80 5

3 Dutkiewicz, Kamil KS ENERGETYK 00:43.49 6

2 Grześ, Konrad UKS KAJAK TRZCIANKA 00:44.84 7

5 Wesołowski, Michał MKS POLSTYR 00:49.65 8

9 Fulko, Fryderyk KS ADMIRA GORZÓW    

 
 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 11:35
Race #8, K-1 200m Juniorek mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

8 Marciniak, Emilia UKS KAJAK TRZCIANKA 00:48.79 1

5 Lebioda, Patrycja UKS KAJAK TRZCIANKA 00:49.60 2

11 Pina, Emilia AZS Poznań 00:50.02 3

10 Zdobych, Natalia KS WISKORD SZCZECIN 00:50.61 4

9 Boruta, Agata GPOWER GORZÓW 00:51.42 5

2 Durka, Klaudia KS ADMIRA GORZÓW 00:51.87 6

4 Polańska, Zuzanna KS WISKORD SZCZECIN 00:52.47 7

3 Nickowska, Natalia MKS POLSTYR 00:53.64 8

7 Wytrążek, Zuzanna MKS POLSTYR 00:54.21 9

6 Grabowska, Alicja KS ADMIRA GORZÓW 00:54.86 10

1 Paszkowska, Emilia WTS ORZEŁ WAŁCZ 00:59.69 11

13 Szafrańska, Julia KS ADMIRA GORZÓW 01:13.27 12

12 Siewruk, Iga KS ADMIRA GORZÓW 01:23.68 13

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 11:40
Race #9, K-2 1000m Młodzików 2003 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

4 Ratsch, Erik Rantanen, Iro WSV-NEUSTRELITZ WSV-NEUSTRELITZ 04:20.62 1

6 Matyjaszczyk, Kacper Rurarz, Dawid MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO 04:34.18 2

7 Kliczka, Hieronim Stanisławski, Michał MKS POLSTYR MKS POLSTYR 05:38.22 3

2 Filak, Michał Liskowski, Adam GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 05:40.17 4

1 Majchrzak, Miłosz Gronet, Kacper MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO   DNS

3 Wyżga, Patryk Gawłowski, Jakub GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW   DNF

5 Pilarski, Szymon Sosnowski, Kacper MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO   DNS

8 Marciniak, Hubert Moroz, Adam UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA   DNS

9 Kozieł, Jakub Żuk, Sebastian KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW   DNF

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 11:45
Race #10, K-1 1000m Juniorów Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

5 Wolny, Paweł UKS OLIMPIJCZYK 03:59.83 1

7 Orlikowski, Paweł KS SOKÓŁ OSTRÓDA 04:04.32 2

2 Michalak, Damian KS NOWA SÓL 04:05.42 3

8 Grześ, Konrad UKS KAJAK TRZCIANKA 04:08.99 4

1 Kalikowski, Kamil MKS POLSTYR 04:10.97 5

4 Szewczak, Jakub MKS POLSTYR 04:22.88 6

9 Dutkiewicz, Kamil KS ENERGETYK 04:29.42 7

3 Wesołowski, Michał MKS POLSTYR 04:55.57 8

6 Przywojski, Michał KS ENERGETYK   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 11:50
Race #11, K-1 1000m Młodzików 2004 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

8 Pytlak, Tomasz MKS POLSTYR 04:59.10 1

5 Kubis, Franz WSV-NEUSTRELITZ 05:04.82 2

4 Schlabs, Fabian AZS Poznań 05:14.89 3

17 Andrasz, Jan LKK HUBERTUS BIAŁY BÓR 05:18.38 4

6 Kościkiewicz, Oskar KS ENERGETYK 05:22.05 5

15 Moroz, Adam UKS KAJAK TRZCIANKA 05:23.33 6

19 Burko, Tomasz KS ADMIRA GORZÓW 05:27.50 7

14 Rantanen, Iro WSV-NEUSTRELITZ 05:29.77 8

13 Korczyński, Igor KS ENERGETYK 05:34.65 9

10 Wojciechowski, Artur KS ENERGETYK 05:42.33 10

18 Witkowski, Mateusz KS ADMIRA GORZÓW 05:49.17 11

7 Drzazga, Adrian WTS ORZEŁ WAŁCZ 05:57.05 12

9 Tamborowski, Kacper KS ENERGETYK 06:07.63 13

2 Studziński, Michał MOSW CHOSZCZNO 06:19.00 14

11 Łaputa, Adam KS ADMIRA GORZÓW 06:34.67 15

3 Sobala, Bartosz MOSW CHOSZCZNO 07:24.98 16

1 Szkuta, Aleks KS ADMIRA GORZÓW   DNS

12 Gawłowski, Jakub GPOWER GORZÓW   DNS

16 Zarembski, Gwidon AZS Poznań   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 11:55
Race #12, K-2 1000m Dziewczynek Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

2 Seliwańska, Julia Kędziora, Natalia GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 05:35.66 1

1 Schlapmann, Emmi Kley, Emely WSV-NEUSTRELITZ WSV-NEUSTRELITZ 05:38.10 2

5 Baradziej, Jowita Mika, Martyna KS WISKORD SZCZECIN KS WISKORD SZCZECIN 05:39.74 3

7 Romek, Marta Piasecka, Wiktoria UKS VICTORIA WAŁCZ UKS VICTORIA WAŁCZ 05:52.75 4

10 Konopska, Wiktoria Gębicka, Patrycja GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 06:09.73 5

8 Kędziora, Maja Zychowicz, Zuzanna GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 06:25.01 6

3 Wojtaszek, Oliwia Kaczmarek, Magda KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 07:33.50 7

9 Grzelak, Zuzanna Jankowska, Iga MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO 07:49.18 8

4 Karol, Wiktoria Romek, Wiktoria UKS VICTORIA WAŁCZ UKS VICTORIA WAŁCZ 09:34.08 9

6 Rynkiewicz, Zuzanna Krajewska, Karolina KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 12:05
Race #13, K-1 1000m Chłopców Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

14 Lewandowski, Kacper AZS Poznań 04:22.60 1

26 Ratsch, Jonas WSV-NEUSTRELITZ 04:38.01 2

12 Niziałek, Marcin MKS POLSTYR 04:52.13 3

22 Śmigielski, Emil GPOWER GORZÓW 05:01.86 4

13 Różański, Kajetan WTS ORZEŁ WAŁCZ 05:18.74 5

8 Grześ, Karol UKS KAJAK TRZCIANKA 05:21.93 6

25 Pruski, Adrian MKS POLSTYR 05:22.60 7

17 Ratajczak, Wojciech KS ADMIRA GORZÓW 05:28.35 8

19 Kukwa, Adrian MOSW CHOSZCZNO 05:39.93 9

31 Rutkowski, Paweł UKS KAJAK TRZCIANKA 05:44.99 10

6 Malec, Michał KS ENERGETYK 05:50.02 11

10 Chodubski, Olgierd KS ENERGETYK 05:52.89 12

11 Lorek, Filip GPOWER GORZÓW 06:00.59 13

16 Kilkiewicz, Piotr MKS POLSTYR 06:05.76 14

1 Ciołczyk, Oliwier MOSW CHOSZCZNO 06:09.48 15

37 Mulczyński, Ignacy KS ADMIRA GORZÓW 06:21.17 16

4 Skrzypczak, Oliwier GPOWER GORZÓW 06:39.14 17

24 Wyrzkowski, Maksymilian UKS KAJAK TRZCIANKA 06:42.42 18

3 Fiedorowicz, Oskar MOSW CHOSZCZNO 06:58.25 19

28 Wojtanek, Michał WTS ORZEŁ WAŁCZ 07:01.20 20

35 Rusyniak, Jakub GPOWER GORZÓW 07:11.97 21

23 Adamczyk, Marcel GPOWER GORZÓW 07:13.30 22

5 Kubalski, Mateusz GPOWER GORZÓW 07:21.73 23

27 Kołpowski, Tymon KS ADMIRA GORZÓW 07:32.97 24

32 Kaczmarek, Kacper KS ADMIRA GORZÓW 07:52.80 25

33 Wróblewski, Kuba GPOWER GORZÓW 08:08.09 26

21 Szwemin, Filip MKS POLSTYR   TNA

36 Kukwa, Adam MOSW CHOSZCZNO   TNA

2 Kucharski, Maksymilian MOSW CHOSZCZNO   DNS

7 Guglas, Kajetan GPOWER GORZÓW   DNS

9 Piotrowski, Gracjan UKS VICTORIA WAŁCZ   DNS

15 Paszkowski, Klaudiusz KS ADMIRA GORZÓW   DNS

18 Kaczmarek, Krzysztof KS ADMIRA GORZÓW   DNS

20 Treider, Marcel KS ADMIRA GORZÓW   DNS

29 Kominek, Aleksander WTS ORZEŁ WAŁCZ   DNS

30 Staszczyk, Brian KS ADMIRA GORZÓW   DNS

34 Niewiński, Nikodem MKS POLSTYR   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 12:15
Race #14, K-2 1000m Juniorów mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

8 Szypiórkowski, Tomasz Szyszko, Kamil KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 05:31.33 1

5 Drozdowicz, Jakub Pecyna, Jakub KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 05:33.07 2

9 Wawer, Dominik Zychowicz, Adrian GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 05:35.23 3

1 Przybył, Adam Seliwański, Adrian GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 05:36.21 4

3 Tarlach, Bartosz Niziałek, Krzysztof MKS POLSTYR MKS POLSTYR 05:53.77 5

10 Muchajer, Jakub Stepun, Jakub UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 06:01.36 6

4 Kliczkowski, Dawid Łyskawa, Kacper WTS ORZEŁ WAŁCZ WTS ORZEŁ WAŁCZ 06:34.81 7

2 Szadkowski, Krzysztof Majchrzak, Maciej UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 06:49.57 8

6 Chodorski, Mateusz Monikowski, Mateusz MKS POLSTYR MKS POLSTYR 06:54.29 9

7 Ferensztajn, Paweł Pieczuro, Krzysztof KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW   SCR

 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 12:30
Race #17, K-2 1000m Młodzików 2004 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

8 Ratsch, Jonas Kubis, Franz WSV-NEUSTRELITZ WSV-NEUSTRELITZ 04:39.01 1

4 Zarembski, Gwidon Schlabs, Fabian AZS Poznań AZS Poznań 04:45.59 2

7 Korczyński, Igor Kościkiewicz, Oskar KS ENERGETYK KS ENERGETYK 05:00.59 3

5 Witkowski, Mateusz Burko, Tomasz KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 05:05.38 4

6 Wojciechowski, Artur Tamborowski, Kacper KS ENERGETYK KS ENERGETYK 05:32.03 5

1 Łączny, Kajetan Łuczak, Piotr AZS Poznań AZS Poznań 05:38.10 6

3 Sobala, Bartosz Studziński, Michał MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO 06:18.00 7

2 Niziałek, Marcin Pytlak, Tomasz MKS POLSTYR MKS POLSTYR   SCR

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 12:35
Race #18, K-1 1000m Młodzików 2003 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

10 Gawłowski, Jakub GPOWER GORZÓW 04:42.59 1

3 Ratsch, Erik WSV-NEUSTRELITZ 04:44.52 2

8 Żuk, Sebastian KS ADMIRA GORZÓW 04:50.25 3

17 Matyjaszczyk, Kacper MOSW CHOSZCZNO 04:53.04 4

7 Kozieł, Jakub KS ADMIRA GORZÓW 04:59.56 5

12 Wyżga, Patryk GPOWER GORZÓW 05:05.07 6

11 Stanisławski, Michał MKS POLSTYR 05:07.16 7

9 Rurarz, Dawid MOSW CHOSZCZNO 05:07.87 8

5 Marciniak, Hubert UKS KAJAK TRZCIANKA 05:21.43 9

4 Filak, Michał GPOWER GORZÓW 05:26.25 10

6 Liskowski, Adam GPOWER GORZÓW 05:31.76 11

2 Majchrzak, Miłosz MOSW CHOSZCZNO 05:34.17 12

13 Pliszka, Hieronim MKS POLSTYR 06:35.13 13

1 Seidle, Wiktor MKS POLSTYR   SCR

14 Sosnowski, Kacper MOSW CHOSZCZNO   SCR

15 Trojanek, Jakub MOSW CHOSZCZNO   SCR

16 Kulesza, Przemysław KS ENERGETYK   SCR

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 12:40
Race #19, C-1 1000m Juniorów mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

7 Bugajski, Kacper MKSW TRZEBINIA 04:54.11 1

1 Polaczek, Miłosz WTS ORZEŁ WAŁCZ 04:57.34 2

4 Krzyżanowski, Krystian WTS ORZEŁ WAŁCZ 05:06.82 3

6 Filipczuk, Michał KS ADMIRA GORZÓW 05:17.42 4

2 Pora, Hubert WTS ORZEŁ WAŁCZ 05:28.11 5

5 Skibiński, Piotr KS ADMIRA GORZÓW 05:43.90 6

3 Inglod, Dawid KS ADMIRA GORZÓW   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 12:45
Race #20, K-1 1000m Dziewczynek Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

13 Seliwańska, Julia GPOWER GORZÓW 05:40.57 1

2 Mika, Martyna KS WISKORD SZCZECIN 05:47.22 2

1 Kley, Emely WSV-NEUSTRELITZ 06:05.59 3

10 Schlapmann, Emmi WSV-NEUSTRELITZ 06:27.67 4

21 Hachaj, Wiktoria LKK HUBERTUS BIAŁY BÓR 06:32.74 5

11 Romek, Marta UKS VICTORIA WAŁCZ 06:36.53 6

4 Piasecka, Julia UKS KAJAK TRZCIANKA 06:38.82 7

16 Gębicka, Patrycja GPOWER GORZÓW 06:40.39 8

6 Konopska, Wiktoria GPOWER GORZÓW 06:45.64 9

15 Zychowicz, Zuzanna GPOWER GORZÓW 06:46.61 10

3 Jankowska, Iga MOSW CHOSZCZNO 06:53.22 11

5 Baradziej, Jowita KS WISKORD SZCZECIN 07:05.53 12

12 Kędziora, Natalia GPOWER GORZÓW 07:06.46 13

19 Starosta, Samanta AZS Poznań 07:39.39 14

8 Grzelak, Zuzanna MOSW CHOSZCZNO 07:49.57 15

18 Romek, Wiktoria UKS VICTORIA WAŁCZ 08:51.94 16

7 Kaczmarek, Magda KS ADMIRA GORZÓW   DNS

9 Kędziora, Maja GPOWER GORZÓW   DNS

14 Wojtaszek, Oliwia KS ADMIRA GORZÓW   DNS

17 Kukwa, Zuzanna MOSW CHOSZCZNO   DNS

20 Rynkiewicz, Zuzanna KS ADMIRA GORZÓW   SCR

22 Borys, Kinga LKK HUBERTUS BIAŁY BÓR   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 12:55
Race #21, K-2 1000m Chłopców Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

4 Ratajczak, Wojciech Mulczyński, Ignacy KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 05:04.92 1

11 Ciołczyk, Oliwier Kukwa, Adrian MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO 05:19.81 2

3 Grześ, Karol Rutkowski, Paweł UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 05:25.89 3

2 Wojtanek, Michał Różański, Kajetan WTS ORZEŁ WAŁCZ WTS ORZEŁ WAŁCZ 05:44.33 4

6 Chodubski, Olgierd Malec, Michał KS ENERGETYK KS ENERGETYK 05:52.31 5

1 Śmigielski, Emil Rusyniak, Jakub GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 05:58.67 6

5 Kaczmarek, Kacper Staszczyk, Brian KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 06:32.39 7

10 Adamczyk, Marcel Lorek, Filip GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 06:41.96 8

8 Treider, Marcel Kołpowski, Tymon KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 06:50.26 9

12 Fiedorowicz, Oskar Kukwa, Adam MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO 07:17.39 10

9 Szwemin, Filip Kilkiewicz, Piotr MKS POLSTYR MKS POLSTYR 07:47.92 11

7 Pruski, Adrian Niziałek, Marcin MKS POLSTYR MKS POLSTYR   DNF

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 13:05
Race #22, K-1 1000m Juniorów mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

4 Wajda, Kamil UKS OLIMPIJCZYK 04:04.27 1

18 Wawer, Dominik GPOWER GORZÓW 04:06.03 2

8 Bugajski, Kacper MKSW TRZEBINIA 04:07.46 3

1 Szypiórkowski, Tomasz KS ADMIRA GORZÓW 04:08.61 4

14 Seliwański, Adrian GPOWER GORZÓW 04:13.03 5

10 Przybył, Adam GPOWER GORZÓW 04:13.52 6

9 Grześ, Paweł UKS KAJAK TRZCIANKA 04:17.78 7

15 Szyszko, Kamil KS ADMIRA GORZÓW 04:24.61 8

7 Pieczuro, Krzysztof KS ADMIRA GORZÓW 04:27.18 9

3 Szadkowski, Krzysztof UKS KAJAK TRZCIANKA 04:42.76 10

19 Misztak, Jakub UKS KAJAK TRZCIANKA 04:44.76 11

6 Tarlach, Bartosz MKS POLSTYR 04:45.87 12

2 Majchrzak, Maciej UKS KAJAK TRZCIANKA 04:49.93 13

16 Pawłowski, Oskar WTS ORZEŁ WAŁCZ 05:14.88 14

12 Monikowski, Mateusz MKS POLSTYR 05:24.77 15

13 Chodorski, Mateusz MKS POLSTYR 05:30.73 16

5 Chmura, Jonasz MOSW CHOSZCZNO 05:45.05 17

11 Rozpędek, Tymon KS ENERGETYK   SCR

17 Witczak, Sebastian GPOWER GORZÓW   SCR

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 13:20
Race #23, C-1 1000m Młodzików 2004 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

2 Sieradzan, Kacper KS WISKORD SZCZECIN 06:37.26 1

3 Pawłowski, Konrad KS ADMIRA GORZÓW 09:00.94 2

1 Bieńko, Piotr KS ADMIRA GORZÓW 19:23.68 3

5 Tych, Krystian KS WISKORD SZCZECIN   4

4 Łaputa, Adam KS ADMIRA GORZÓW   DNF

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 13:25
Race #24, K-2 500m Młodziczek 2003 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

2 Gierłowska, Donata Stankiewicz, Klaudia KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 01:59.78 1

1 Bichlarz, Zofia Makulska, Wiktoria MKS POLSTYR MKS POLSTYR 02:09.16 2

4 Mazur, Gabriela Bracik, Marta KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 02:24.77 3

3 Kammermeyer, Jetta Kricke, Hanna WSV-NEUSTRELITZ WSV-NEUSTRELITZ 02:28.14 4

5 Paszkiewicz, Sandra Warszawiak, Katarzyna MOSW CHOSZCZNO MOSW CHOSZCZNO   SCR

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 13:30
Race #25, K-1 500m Juniorek mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

17 Durka, Luiza KS ADMIRA GORZÓW 02:06.48 1

5 Pina, Emilia AZS Poznań 02:09.31 2

1 Grabowska, Alicja KS ADMIRA GORZÓW 02:10.11 3

4 Polańska, Zuzanna KS WISKORD SZCZECIN 02:12.06 4

3 Błaszczyk, Agata GPOWER GORZÓW 02:13.99 5

13 Wytrążek, Zuzanna MKS POLSTYR 02:15.08 6

10 Zdobych, Natalia KS WISKORD SZCZECIN 02:15.99 7

7 Januchowska, Alicja WTS ORZEŁ WAŁCZ 02:24.27 8

2 Nickowska, Natalia MKS POLSTYR 02:31.17 9

15 Szafrańska, Julia KS ADMIRA GORZÓW 02:31.93 10

14 Kricke, Inga WSV-NEUSTRELITZ 02:32.93 11

12 Wawrzon, Milena MKS POLSTYR 02:45.38 12

6 Lubińska, Martyna MKS POLSTYR 02:46.44 13

9 Krajnik, Zuzanna KS ADMIRA GORZÓW 03:19.28 14

8 Siewruk, Iga KS ADMIRA GORZÓW   SCR

11 Marciniak, Emilia UKS KAJAK TRZCIANKA   SCR

16 Lebioda, Patrycja UKS KAJAK TRZCIANKA   SCR

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XVII MEMORIAŁ im. MARIANA MATŁOKI 27 maja 2017 13:35
Race #26, K-1 500m Młodziczek 2004 Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

10 Cybulska, Aleksandra KS WISKORD SZCZECIN 02:19.77 1

8 Bichlarz, Zofia MKS POLSTYR 02:30.85 2

12 Beim, Julia UKS VICTORIA WAŁCZ 02:33.47 3

5 Gałędzka, Olga KS ADMIRA GORZÓW 02:37.10 4

2 Banasiak, Michalina UKS KAJAK TRZCIANKA 02:43.26 5

6 Rojek, Roksana KS ADMIRA GORZÓW 02:44.32 6

14 Pawlaczyk, Zuzanna GPOWER GORZÓW 02:52.00 7

4 Dudkowska, Ula UKS VICTORIA WAŁCZ 02:52.55 8

1 Bracik, Marta KS ADMIRA GORZÓW 02:53.21 9

15 Martuszewska, Nikola UKS VICTORIA WAŁCZ 02:55.30 10

9 Beim, Alicja UKS VICTORIA WAŁCZ 02:56.00 11

7 Kricke, Hanna WSV-NEUSTRELITZ 03:04.97 12

3 Krzyżanowska, Izabela WTS ORZEŁ WAŁCZ 03:05.43 13

11 Madajczak, Oliwia UKS KAJAK TRZCIANKA 03:06.33 14

16 Kasperek, Daria AZS Poznań 03:11.20 15

13 Płościńska, Mirella LKK HUBERTUS BIAŁY BÓR 03:13.39 16

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 13:40
Race #27, K-2 200m Juniorów Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

3 Grześ, Paweł Grześ, Konrad UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 00:39.80 1

2 Kalikowski, Kamil Szewczak, Jakub MKS POLSTYR MKS POLSTYR 00:40.57 2

1 Michalak, Damian Wolny, Paweł KS NOWA SÓL UKS OLIMPIJCZYK   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 13:45
Race #28, C-1 200m Juniorów mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

5 Krzyżanowski, Krystian WTS ORZEŁ WAŁCZ 00:46.27 1

1 Bugajski, Kacper MKSW TRZEBINIA 00:48.41 2

4 Polaczek, Miłosz WTS ORZEŁ WAŁCZ 00:48.92 3

6 Skibiński, Piotr KS ADMIRA GORZÓW 00:53.27 4

3 Pora, Hubert WTS ORZEŁ WAŁCZ 00:56.31 5

2 Inglod, Dawid KS ADMIRA GORZÓW 00:56.94 6

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 13:50
Race #29, K-2 200m Juniorów mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

11 Łyskawa, Kacper Kliczkowski, Dawid WTS ORZEŁ WAŁCZ WTS ORZEŁ WAŁCZ 00:39.09 1

2 Wajda, Kamil Słomian, Daniel UKS OLIMPIJCZYK OTK OPOLE 00:39.64 2

7 Stepun, Jakub Muchajer, Jakub UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 00:40.59 3

6 Drozdowicz, Jakub Pecyna, Jakub KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 00:41.29 4

8 Seliwański, Adrian Wawer, Dominik GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 00:42.15 5

1 Szyszko, Kamil Szypiórkowski, Tomasz KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 00:42.75 6

5 Przybył, Adam Zychowicz, Adrian GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 00:44.00 7

9 Majchrzak, Maciej Misztak, Jakub UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 00:47.13 8

3 Chodorski, Mateusz Monikowski, Mateusz MKS POLSTYR MKS POLSTYR 01:02.02 9

4 Niziałek, Krzysztof Tarlach, Bartosz MKS POLSTYR MKS POLSTYR   DNS

10 Pieczuro, Krzysztof Ferensztajn, Paweł KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW   SCR

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 13:55
Race #30, K-1 200m Juniorek Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

6 Wajs, Sandra AZS AWF KATOWICE 00:47.03 1

3 Żuk, Laura KS ADMIRA GORZÓW 00:48.91 2

4 Szczepaniak, Julia MKS POLSTYR 00:51.64 3

7 Szykarska, Patrycja MKS POLSTYR 00:56.31 4

1 Sowa, Klaudia MKK ŁĄCZANY   DNS

2 Jarosz, Natalia WŁÓKNIARZ   DNS

5 Ferdyn, Marzena UKS OLIMPIJCZYK   DNS

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 14:00
Race #31, K-2 200m Juniorek mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

4 Durka, Klaudia Durka, Luiza KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 00:45.81 1

6 Lebioda, Patrycja Marciniak, Emilia UKS KAJAK TRZCIANKA UKS KAJAK TRZCIANKA 00:47.67 2

3 Polańska, Zuzanna Zdobych, Natalia KS WISKORD SZCZECIN KS WISKORD SZCZECIN 00:49.93 3

7 Boruta, Agata Błaszczyk, Agata GPOWER GORZÓW GPOWER GORZÓW 00:51.39 4

2 Nickowska, Natalia Wytrążek, Zuzanna MKS POLSTYR MKS POLSTYR 00:52.27 5

1 Paszkowska, Emilia Januchowska, Alicja WTS ORZEŁ WAŁCZ WTS ORZEŁ WAŁCZ 00:53.39 6

5 Lubińska, Martyna Wawrzon, Milena MKS POLSTYR MKS POLSTYR 00:56.68 7

 
 
Printed 28 maja 2017 12:13 by JRaceman
 
XXXVI MEMORIAŁ im. KAZIMIERZA GÓRECKIEGO 27 maja 2017 14:05
Race #32, C-2 200m Juniorów mł Finał Tor Regatowy MOSiR
Results
LanePersonTeamResultPlace

2 Krzyżanowski, Krystian Pora, Hubert WTS ORZEŁ WAŁCZ WTS ORZEŁ WAŁCZ 00:44.67 1

1 Polaczek, Miłosz Bugajski, Kacper WTS ORZEŁ WAŁCZ MKSW TRZEBINIA 00:45.28 2

3 Skibiński, Piotr Filipczuk, Michał KS ADMIRA GORZÓW KS ADMIRA GORZÓW 00:49.31 3